O mnie

Już od dobrych kilkunastu lat fotografia stała się moją pasją i sposobem na życie. Dzisiaj co raz częściej fotografuję nowożeńców wykonując fotoreportaże ślubne. O ile krajobraz czy portret może powstać z niczego o tyle reportaż a w szczególności ślubny wymaga zaangażowania i koncentracji fotografującego. Fotografia to ulotność chwili to mowa w obrazach jedyny język rozumiany na całym świecie to przeżycia i stan emocji które przy odrobinie szczęścia przekładamy na papier fotograficzny. Ułamki sekund zatrzymane w kadrze, to gwarancja, że nie zapomnimy tego co było dla nas kiedyś tak ważne a ślub jest tą niewątpliwie wyjątkową i niepowtarzalną chwilą...

Czym fotografuję?

Fotografuję sprzętem wysokiej klasy firmy Nikon, aparaty: D700, D90, obiektywy: 14-24mm f 2.8 ED, 24-70mm f 2.8 ED, 70-200mm f 2.8 ED VRII, 50mm f 1.8, 35mm f 1.8. Lampy błyskowe: SB 900.

powrót

Wszystkie zdjęcia na stronie www.fotobalka.pl są wyłącznie moją własnością i wyszły z mojego aparatu. Kopiowanie, przerabianie i manipulowanie jest surowo zabronione i będzie ścigane w majestacie prawa.

realizacja www i support techniczny: VIKINGSoft